Senior Recruitment Consultant (Permanent - Finance)

BH1897
  • competitive
  • Poland
  • Permanent

OPIS

NES Fircroft jest globalną agencją rekrutacyjną z ponad 40-letnim doświadczeniem, specjalizującą się w branżach inżynierskich i technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w ponad 30 krajach, ze 100 biur w branżach: Energy, Construction, Oil&Gas, Life Sciences, IT, Manufacturing, Industrial Automation.

W związku z rozwojem i powiększaniem zespołu, poszukujemy kolejnego Konsultanta, który dołączy do Naszego Team’u!

Twoje zadania:

  • Aktywne działania sprzedażowe w zakresie powiększanie portfolio klientów, przeprowadzanie spotkań, prezentacji, prowadzenie negocjacji
  • Budowanie i utrzymanie relacji z klientami NES
  • Realizacja projektów rekrutacyjnych w Twojej specjalizacji - poszukiwanie i selekcja kandydatów, przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
  • Skuteczne budowanie sieci kontaktów

Twoje doświadczenie:

  • Determinacja, wytrwałość i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność słuchania, przewidywania, przejmowania inicjatywy, zorientowanie na cel
  • Samodzielność, kreatywność, motywacja do osiągnięć
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Na stanowisko mid/senior - min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B lub rekrutacji

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, energicznym i zgranym zespole
  • Pracę hybrydową w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie za każdy zamknięty projekt rekrutacyjny
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne Medicover
  • Karta Multisport
  • Częste wyjścia integracyjne oraz wyjazdy
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Dodatkowy dzień wolny na Twoje urodziny
Leonie Grothe Senior Talent Acquisition Consultant

Send us your cv

If you can't find a role that suits you, but  you're interested in joining the team - send your CV to our recruiters!